Programy UE

Daria Kaczór & Przemek Maćkowiak koncert akustyczny

Miejscowość: Kościan
Miejsce: KOK
Data zakończenia: 2018-08-15
Organizator: KOK Kościan

Podczas koncertu Darii Kaczór, kościańskiej wokalistki oraz leszczyńskiego gitarzysty Przemka Maćkowiaka można będzie usłyszeć utwory z pogranicza wielu gatunków muzyki - od piosenki autorskiej (kompozycje P. Maćkowiaka) poprzez muzykę popularną do jazzu. Oryginalne, akustyczne i nowatorskie aranżacje przypomną słuchaczom na nowo o takich artystach, jak m.in. Stevie Wonder, Aretha Franklin, czy Sting oraz stworzą klimatyczny nastrój.

DARIA KACZÓR
Młoda i utalentowana wokalistka pochodząca z Kościana. Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Laureatka wielu festiwali i przeglądów muzycznych oraz była uczestniczka popularnego programu telewizyjnego Must Be The Music. Pedagog, instruktor wokalny.


PRZEMEK MAĆKOWIAK

Gitarzysta, kompozytor, a na co dzień pedagog i nauczyciel muzyki. Pochodzi z muzycznej rodziny i znany jest z aktywności w wielu projektach muzycznych. Jednym z ciekawszych z nich jest zespół Dr Macki Band, w którym gra z dwójką swoich braci oraz Sunday Morning, w którym występuje również z Darią Kaczór.  

Koncert przy stolikach, kawa i herbata gratis.

15 sierpnia 2018 r.,   godz. 19.00,  sala klubowa KOK

bilety: 12 zł