Programy UE

Firmy Jutra - webinarium 13.04.2021

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza firmy i wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w nowym, bezpłatnym programie edukacyjno-rozwojowym Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej. FIRMY JUTRA 13.04.2021r. w godz. 10:00-11:00.

Podczas warsztatów pokażemy:

  • jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce,
  • na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę,
  • jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,
  • jak zmierzyć ruch na stronie,
  • oraz uzyskać więcej bezpłatnego wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.
Spotkanie poprowadzi Karolina Maj - trener, specjalista ds. marketingu internetowego. Doradca w programie Firmy Jutra - program Google i PFR. Związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Bazuje na obszernej wiedzy zdobytej na 4 kierunkach studiów, podpartej wieloletnim doświadczeniem na stanowisku Redaktora oraz Project Managera.

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, kto zostawi swój adres email na stronie bit.ly/firmyjutra otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w Internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego pod adresem biuro@owp.koscian.net. W dniu szkolenia osoby zarejestrowane otrzymają link do webinarium.

Już teraz zapraszamy serdecznie do zapisywania się na webinarium! Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie