JAK ROZPOCZĄĆ WŁASNY BIZNES

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2018-12-07
Organizator: OWP - Kościan

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na BEZPŁATNE dwudniowe szkolenie z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz tworzenia biznesplanu. „JAK ROZPOCZĄĆ WŁASNY BIZNES” Masz pomysł na biznes? Nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest dla Ciebie!

Odpowiedzi na nurtujące pytania będzie można uzyskać na szkoleniu, które odbędzie się 6-7 grudnia, w godz. 08.00-16-00 w siedzibie SWP w Kościanie przy ul. Dworcowej 1, (budynek dworca PKP, I piętro).

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką, a w szczególności do osób młodych, które w przyszłości planują otworzyć własną firmę.

Program szkolenia:

I  Prawne aspekty prowadzenia własnej działalności gospodarczej

II  Formy organizacyjne prowadzenia działalności gospodarczej

III  Rejestracja firmy – krok po kroku

IV  Księgowość w małym biznesie

V  Wybór formy opodatkowania

VI  Warsztaty wypełniania dokumentów

VII  Marketing w małej firmie – czyli w jaki sposób pozyskać klientów

VIII  Źródła finansowania na otworzenie i wsparcie działalności gospodarczej

Zapewniamy materiały szkoleniowe, konsultacje, wyżywienie oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bednarek, trener zajmujący się planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń i doradztwa, szczególnie w zakresie przedsiębiorczości, kompetencji społecznych i aktywizacji zawodowej.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani udziałem, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontakt pod numerem telefonu 65 512 77 83/797 508 207 do dnia 04 grudnia 2018 roku. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!