Programy UE

06 maja 2019

Jak rozwinąć biznes globalnie

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2019-05-22
Organizator: OWP

„Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”- bezpłatne szkolenie 22.05.2019 Jeśli rozważasz sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, koniecznie przyjdź i sprawdź jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe” 22.05.2019 r. w godz. 11.00-13.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Podczas warsztatów zaprezentujemy bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże twojej firmie w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych;
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów;
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych.

 

Zapraszamy także do skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki. Skorzystanie z konsultacji wymaga od przedsiębiorcy wcześniejszej rejestracji online na stronie projektu i jest całkowicie bezpłatne.

 

Spotkanie poprowadzi: Karolina Maj  Karolina Maj (MBA, Team Leader). Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Więcej na www.karolinamaj.pro

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do 21 maja 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Zapraszamy!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie