Programy UE

15 września 2023

Konkurs na najlepszy Biznes Plan „Biznes z przyszłością” 2023

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Starostwo Powiatowe w Kościanie oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie organizują kolejną edycję konkursu na najlepszy Biznes Plan „Biznes z przyszłością”, który skierowany jest do młodzieży z ostatnich klas szkół ponadpodstawowych, uczącej się lub zamieszkującej na terenie Powiatu Kościańskiego.

START: 26 września 2023 roku.

Celem konkursu jest promowanie idei przedsiębiorczości w środowisku młodzieży szkolnej oraz zachęta młodych ludzi do aktywnego działania na rzecz stworzenia nowego przedsięwzięcia gospodarczego oraz przygotowania biznes planu w tym zakresie.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie biznesplanu dla wybranej przez siebie działalności gospodarczej. Przygotowanie pracy poprzedza zajęcia online oraz indywidualne konsultacje z trenerem biznesu organizowane przez OWP w Kościanie.

Autorzy najlepszych biznesplanów zostaną nagrodzeni. Do wygrania m.in. laptop, słuchawki bezprzewodowe, bony podarunkowe, nagrody rzeczowe.

Prace należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net
w dniach od 04 do 05 października 2023 r.

WYNIKI KONKURSU 18 października 2023 roku.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz dokumentacja znajdują się na stronie Organizatora www.owp.koscian.net. Więcej informacji pod numerem telefonu 797-508-207.

 

Zapraszamy serdecznie i życzymy powodzenia!!!