Niedzielne popołudnia z bajką

Centrum Kultury Czempiń, Śremski Ośrodek Kultury, Centrum Kultury w Śmiglu oraz Kościański Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich do teatru bez wychodzenia z domu!

Spektakl „KSIĘŻYCowe OPOWIEŚĆI” online, dla dzieci i dorosłych będzie dostępny w niedzielę 24 maja 2020 od godz.15.00 do 19.00.

 

Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi to profesjonalny, autorski teatr lalek. Uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów i ich opiekunów. Przemawia środkami o wysokiej kulturze - nie infantylizując treści ani formy. W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz autorską, wielofunkcyjną scenografię. Wykorzystuje sztukę opowiadania, ruch sceniczny oraz muzykę graną i śpiewaną na żywo. Współpracuje z artystami sztuk wszelakich. Muzycznie z Karoliną Cichą, Jackiem BUDYNIEM Szymkiewiczem, Jackiem Mazurkiewiczem, scenograficznie z Mikołajem Maleszą, Katarzyną Szpilkowską, Aleksandrą Kalmus i Markiem Janiakiem. Reżysersko teatr wspierał Piotr Bikont.
Podczas licznych wędrówek teatr znakomicie sprawdził się na profesjonalnych scenach, w plenerach i miniaturowych salkach najdalszych zakamarków kraju.

Szczegóły na stronie: https://www.kok.koscian.pl/Niedzielne_popoludnia_z_bajka_38132.html

Spektakl bezpłatny
Serdecznie zapraszamy!!!