Niezbędnik Przedsiębiorcy, czyli narzędzia które przydadzą się Twojej Firmie

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data zakończenia: 2019-05-15
Organizator: OWP Kościan

Niezbędnik Przedsiębiorcy, czyli narzędzia które przydadzą się Twojej Firmie – bezpłatne szkolenie 15.05.2019 Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które pokaże jak wykorzystać Internet do rozwoju Twojej firmy Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: „Niezbędnik Przedsiębiorcy, czyli narzędzia które przydadzą się Twojej Firmie” 15.05.2019 r. w godz. 11.00-13.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Podczas warsztatów, pokażemy rozwiązania za pomocą których, Twoja firma będzie mogła:

- dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy,

- właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów,

- zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Po szkoleniu będzie możliwość porozmawiania z doradcą o tym jak usprawnić działania swojej firmy w internecie i zapisania się na bezpłatne, indywidualne konsultacje w ramach projektu.

 

Szkolenie poprowadzi Karolina Maj (MBA, Team Leader) Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  Więcej na www.karolinamaj.pro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do 14 maja 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Zapraszamy!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie