RODO zmiany w ochronie danych osobowych w 2018 r

Miejscowość: Śmigiel
Miejsce: Restauracja POEMAT
Data rozpoczęcia: 2018-06-05
Data zakończenia: 2018-06-05
Organizator: OWP Kościan

Ośrodek wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną, szóstą już edycję szkolenia dotyczącego zmian w ochronie danych osobowych. Tym razem szkolenie odbędzie się w Śmiglu.

Pragniemy zaznajomić Państwa z problematyką ochrony danych i narzędziami, które w niedalekiej przyszłości znajdą zastosowanie. Chcemy też uczulić Państwa na istotę tego zagadnienia, aby uchronić przed poważnymi konsekwencjami przewidzianymi przez nowe regulacje prawne.

Szkolenie skoncentrowane wyłącznie na wprowadzanych zmianach poprowadzą adwokaci z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk w Lesznie, którzy specjalizują się w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Po szkoleniu będzie można skorzystać z konsultacji indywidualnych.

Nowe przepisy o ochronie danych osobowych wchodzą w życie 25 maja 2018 r. Wprowadzają one nowe, rewolucyjne zasady dotyczące ochrony danych osobowych. Ich zastosowanie będzie dotyczyć każdej osoby i podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą. Warto zapoznać się z nowymi przepisami, bo są one obwarowane surowymi sankcjami finansowymi, a ich naruszenie może pociągnąć za sobą daleko idące skutki.

Koszt szkolenia: 100,00 zł +23% VAT od 1 osoby.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca 2018 roku do godz. 15.00. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 i na www.owp.koscian.net.