Programy UE

Rada Miejska

 

Skład Rady Miejskiej Kościana kadencji 2024-2029

W skład Rady Miejskiej Kościana wchodzi 21 radnych

1. Joanna Albińska 

joanna.albinska@rada.koscian.pl 

2.  Marcin Betlej

marcin.betlej@rada.koscian.pl

3. Paweł Grodziski

pawel.grodziski@rada.koscian.pl

4. Rafał Landzwojczak

rafal.landzwojczak@rada.koscian.pl

5. Arleta Lewandowska

arleta.lewandowska@rada.koscian.pl

6. Arleta Maria Linke

arleta.linke@rada.koscian.pl

7. Agata Elżbieta Majorek

agata.majorek@rada.koscian.pl

8. Łukasz Naglik - wiceprzewodniczący rady

lukasz.naglik@rada.koscian.pl

9. Dawid Olejniczak

dawid.olejniczak@rada.koscian.pl

10. Sławomira Pawlak - wiceprzewodnicząca rady

slawomira.pawlak@rada.koscian.pl

11. Żaneta Prysiażna

zaneta.prysiazna@rada.koscian.pl

12. Piotr Rapacz

piotr.rapacz@rada.koscian.pl

13. Piotr Andrzej Ruszkiewicz

piotr.ruszkiewicz@rada.koscian.pl

14. Adam Marian Sapleta

adam.sapleta@rada.koscian.pl

15. Robert Sekuła

robert.sekula@rada.koscian.pl

16. Mirosław Starosta

miroslaw.starosta@rada.koscian.pl

17. Magdalena Tomaszewska-Kubiak

magdalena.tomaszewska-kubiak@rada.koscian.pl

18. Tamara Turek - przewodnicząca rady

tamara.turek@rada.koscian.pl

19. Mirosław Wilk

miroslaw.wilk@rada.koscian.pl, wilk.miroslaw@gmail.com

20. Marek Wyrzykiewicz

marek.wyrzykiewicz@rada.koscian.pl


Nagrania z Sesji Rady Miejskiej

Nagrania archiwalne

Sesje Rady Miejskiej Kościana online transmitowane są na portalu Rady Miejskiej Kościana

Interpelacje

Interpelacje/Zapytania/Wnioski