Programy UE

19 listopada 2021

Świąteczne Magic Show

Miejscowość: Kościan
Miejsce: KOK
Data zakończenia: 2021-12-09
Organizator: Lewandowski Magic Show

Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!

Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!


Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!


Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!
#CASTING: https://www.youtube.com/watch?v=Jg77gVErGg8&t
#PÓŁFINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=o9DQsXP323g&t
#FINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=x-ZFCdLoznY&t


CENNIK BILETÓW:
VIP: RZĄD 1,2,3 - 60 ZŁ
PARTER: RZĘDY 4-17:
Ulgowy do lat 17 - 40 zł
Dorośli - 50 zł


DO NABYCIA W KOK ORAZ ONLINE NA:
https://www.kupbilecik.pl/.../Pokaz+magii+i+iluzji.../
oraz
https://biletyna.pl/.../Pokaz-magii-i-iluzji.../Koscian

 

Organizator: Lewandowski Magic Show
Bartosz Lewandowski