Szkolenie z MARKETINGU!

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWp
Data zakończenia: 2020-02-25
Organizator: OWP Kościan

Spotkanie skierowane jest do właścicieli firm lub osób, które niedawno założyły działalność i chcą ją promować. Rozwiązania zaprezentowane w trakcie szkolenia, dopasowane będą do potrzeb przedsiębiorców z niewielkim budżetem reklamowym.

Zastanawiasz się jak prowadzić efektywne działania marketingowe swojej firmy lub działalności? Czujesz, że aktualna promocja nie przynosi rezultatu?
Szkolenie MARKETING DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM jest dla Ciebie!

Zanim kupisz kolejną reklamę w gazecie lub radio – wstrzymaj się na moment! Każda wydana na reklamę złotówka powinna pracować na Twój zysk. Jeśli tak się nie dzieje to oznacza to, że potrzebujesz uporządkowanej strategii marketingowej „KROK-PO-KROKU”. W trakcie szkolenia powrócisz do podstaw i dowiesz się, gdzie leży problem. Omówimy takie podstawowe elementy jak logo, domena, strona WWW. Zgłębimy wachlarz możliwości promocyjnych w przestrzeni online oraz offline oraz nauczymy się budować strategię. Szkolenie da Ci możliwość zaplanowania działań marketingowych KROK PO KROKU w przemyślany sposób, tak aby każda wydana na marketing złotówka miała szanse pracować na Twój cel.

Szkolenie skonstruowane jest w oparciu o metodykę „po nitce do kłębka”: rozpoczniemy analizą podstawowych elementów, a skończymy na projekcie strategii marketingowej.

ZAKRES PROGRAMOWY SZKOLENIA:

1. PODSTAWY – tworzenie identyfikacji wizualnej.

2. GDZIE PROMOWAĆ PRODUKTY? Czyli wybór najlepszego kanału promocji.

3. MARKETING 4.0, czyli nowe spojrzenie na promocję firmy.

4. Budowanie strategii marketingowej.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Mikołajczyk-Tomczak, która od 10 lat zajmuje się obsługą zarówno korporacji, jak i firm z sektora MŚP.  

Cena 150,00 zł brutto za 1 osobę.

 

Zgłoszenia na powyższe szkolenia przyjmujemy na formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 oraz na stronie www.owp.koscian.net.

Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie