Programy UE

Wakacyjne Poranki Filmowe

Miejscowość: Kościan
Miejsce: KOK
Data zakończenia: 2021-07-30
Organizator: KOK

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na refleksyjny film Pixara, o nieziemskiej przygodzie. Film zdobył dwa Oscary co jest kolejnym powodem dla którego warto przybyć do KOK-u i go obejrzeć.

Chłopiec imieniem Miguel uwielbia muzykę, a jego idolem jest legendarny król estrady. Marzeniem chłopca jest grać na wielkiej scenie, jednak jego rodzina próbuje go odwieść od tego, chcą aby został szewcem - jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jednak nasz bohater buntuje się, kradnie z grobu swojego idola gitarę i..... tak zaczyna się jego niezwykła podróż spleciona ze światem umarłych.
"Coco" to opowieść o marzycielach, ale także cynikach i zwyczajnych ludziach, którym kiedyś się nie powiodło. To opowieść o naszych przodkach, którzy byli tacy jak my: mieli swoje pasje, marzenia plany. Film pokazuje, jak ważna jest pamięć o minionych pokoleniach oraz, iż ambicja może być źródłem siły.

Pixar stworzył wspaniałą animację, połączoną z opowieścią o trudnych sprawach takich jak: przemijanie, wchodzenie w dorosłość, strata bliskiej osoby. Jest tam również przedstawiona kultura Meksyku w pigułce.

Seans filmowy odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacji miejsc prosimy dokonywać pod numerem: (65) 512-05-75.