Zarządzanie zmianą

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data rozpoczęcia: 2018-07-19
Data zakończenia: 2018-07-19
Organizator: OWP Kościan

Wszystkich, którzy pragną wyrwać się z rutyny, oswoić z procesem zmian i nauczyć się wykorzystywać je do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych zapraszamy na warsztaty pod hasłem ZARZĄDZANIE ZMIANĄ 19 lipca 2018 r. w godz. 10.00-13.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Rutyna to nasz największy wróg, który ogranicza rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Przeciwwagą dla niej jest ZMIANA. To ona jest siłą napędową życia, szeroko pojętej działalności i kariery zawodowej.

Celem szkolenia jest ukształtowanie wewnętrznego przekonania o sile i nieograniczonych możliwościach rozwoju inicjowanego właśnie przez zmiany. Zarządzanie zmianą to istota świadomej egzystencji w czasie i przestrzeni człowieka, który potrafi zapanować nad otaczającą go rzeczywistością. Szkolenie ma na celu przekazać uczestnikom wiedzę, która będzie szczególnie wartościowa, aby każdą budzącą obawy zmianę w życiu "oswoić".

Spotkanie pozbawione jest sztywnej formuły przekazu. Prowadzone jest w sposób dynamiczny a dla uczestników w stylu przyjaznym i jednocześnie spontanicznym. Uczestnicy w większości sami i z łatwością dokonują analizy przyswajanej treści szkolenia, poddają się refleksji i wyciągają prawidłowe wnioski.

Szkolenie poprowadzi mgr inż. Franciszek Olejniczak.

Koszt: 123 zł brutto za osobę

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 lipca 2018 roku.

Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 oraz na stronie www.owp.koscian.net.