Zostań swoim szefem, czyli jak założyć własną firmę – bezpłatne szkolenie

Miejscowość: Kościan
Miejsce: OWP
Data rozpoczęcia: 2019-09-17
Data zakończenia: 2019-09-17
Organizator: OWP Kościan

Zostań swoim szefem, czyli jak założyć własną firmę – bezpłatne szkolenie 17.09.2019 Wszystkich, którzy myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej lub mają pomysł na biznes, ale nie wiedzą jak go zrealizować, zapraszamy na szkolenie w ramach kampanii społecznej DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2019

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM szkoleniu pt.:

Zostań swoim szefem, czyli jak założyć własną firmę

17 września 2019 r. w godz. 17.00 - 20.00

 Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

 

Marzy Ci się własna firma, ale boisz się spróbować? Masz pomysł na biznes ale nie wiesz od czego zacząć? A może zmęczyła Cię praca na etacie i chcesz pracować na własny rachunek? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, przyjdź koniecznie na nasze szkolenie. Opowiemy o tym jak zostać przedsiębiorcą, o tym co musisz wiedzieć, zanim założysz własny biznes i gdzie szukać środków na start i rozwój.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące zagadnienia:

- proces rejestracji działalności gospodarczej,

- analiza planowania biznesu przy użyciu Business Model Canvas,

- środki na założenie własnej firmy.

Zajęcia poprowadzi Jakub Grzelka trener biznesu, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, młody przedsiębiorca praktyk, promotor tworzenia startup’ów oraz zakładania działalności gospodarczej, dzielący się wiedzą z zakresu tworzenia, promowania i wsparcia pierwszych przedsięwzięć biznesowych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 września 2019 roku. Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 oraz 797 508 207. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie