Wyniki wyszukiwania

Wyniki 1 - 10 spośród 161 dla zapytania na sprzedaż

13 czerwca 2018

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a pierwszy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych

16 maja 2018

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a dziesiąty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Kościanie na zapleczu ul. Jana Kasprowicza.

16 maja 2018

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a siódmy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Kościanie przy ul. Wiatracznej.

14 maja 2018

ROZMOWA HANDLOWA ZAKOŃCZONA SUKCESEM - SZKOLENIE

apraszamy sprzedawców, właścicieli firm zajmujących się sprzedażą, menedżerów i wszystkich zainteresowanych tematem na spotkanie szkoleniowo-warsztatowe pod hasłem: „Rozmowa handlowa zakończona sukcesem” 24 maja 2018 r. w godz. 10.00-15.00 do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

13 kwietnia 2018

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza siódmy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa użytkowania

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a siódmy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych wraz z prawem własności budynków położonych w Kościanie przy ul. Bernardyńskiej 2.

13 kwietnia 2018

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza drugi nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a drugi nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kościan położonych w Pelikanie na terenie Gminy Kościan przy drodze krajowej nr 5.

28 marca 2018

Ogłoszenie o przetargu - nieruchomość gruntowa przy ul. Wiatracznej

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza szósty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Kościanie przy ul. Wiatracznej.

28 marca 2018

Ogłoszenie o przetargu - nieruchomość gruntowa na zapleczu ul. Kasprowicza

Burmistrz Miasta Kościana o g ł a s z a dziewiąty nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościan położonej w Kościanie na zapleczu ul. Jana Kasprowicza.

09 lutego 2018

Warsztaty SKUTECZNA SPRZEDAŻ

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza sprzedawców, właścicieli firm zajmujących się sprzedażą, menedżerów i wszystkich, którym temat sprzedaży jest bliski na warsztaty pod hasłem „SKUTECZNA SPRZEDAŻ”.

01 lutego 2018

Ogłoszenie o przetargu - sprzedaż nieruchomości przy drodze krajowej nr 5

Burmistrz Miasta Kościana ogłasza pierwszy nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kościan położonych w Pelikanie na terenie Gminy Kościan przy drodze krajowej nr 5.