Programy UE

KOK zaprasza na koncert Dla mojej mamy

Miejscowość: Kościan
Miejsce: KOK
Data zakończenia: 2021-05-26
Organizator: KOK

Kościański Ośrodek Kultury zaprasza na koncert "Dla mojej mamy" w środę 26 maja 2021 r. o godzinie 17:00 w sali widowiskowej KOK.

Tym razem już nie online! Po raz pierwszy otwieramy drzwi dla naszej drogiej PUBLICZNOŚCI. Daria Kaczór-Boś, szefowa Voice Studio i Marian Michałowicz, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Kościanie zapraszają na koncert swoich podopiecznych. Młodzi artyści dedykują go przede wszystkim swoim MAMOM – w dniu ich święta. My zapraszamy wszystkich Państwa do wysłuchania i zobaczenia wykonawców, którzy po raz pierwszy od długiego, bardzo długiego czasu, mają możliwość zaprezentowania się na żywo przed kościańską publicznością. Koncert poprowadzi Katarzyna Węgierska i będzie to jej debiut w roli konferansjera. Trzymamy kciuki za wszystkich występujących na scenie i mamy nadzieję, że wydarzenie dostarczy wielu pozytywnych emocji, których jesteśmy spragnieni.

Usłyszymy utwory muzyczne na fortepian, flet, saksofon, wiolonczelę, gitarę w
wykonaniu uczniów PSM w Kościanie oraz piosenki Voice Studio
1. Wiktoria Kazubowska "Nowa baśń"
2. Julia Schulz "Tej historii bieg"
3. Agata Cichocka "Marzyciele na etacie"
4. Ariana Małolepsza "Kolorowy wiatr"
5. Kamila Jaworska "Duch i pan Bałagan"
6. Helena Zawadzka "Eventually"
7. Milena Majchrzak "Someone you loved"
8. Wiktoria Tomaszewska "Pokochały mnie góry"
 
Koncert odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: (65) 512-05-75.
Więcej na stronie KOK